Zobacz jak powstaje najwyższa jakość kuchni

Liczy się jakość – pomysłu, projektu, funkcjonalności, materiałów, realizacji, dostawy i montażu. Tylko idealne spełnienie tych wszystkich etapów produkcji mebli kuchennych może skutkować idealną kuchnią w Twoim domu.

Water-resist-PUResist

Na wszystkich krawędziach mebli marki Häcker nakładana jest okleina „water-resist-PUResist”. W tym celu stosowany jest szybkoschnący klej poliuretanowy bez formaldehydów i rozcieńczalników. To m.in. dzięki temu rozwiązaniu wszystkie fronty mebli kuchennych wyglądają nienagannie – bez widocznej fugi. Tę samą technologię producent stosuje na tylnych i poprzecznych krawędziach korpusów mebli.

Purresist

Silent-move

Produkt „silent-move“ czyli wyjątkowo pomysłowa kuchnia, której hitem stał się wysuwany blat granitu o grubości 12 cm, który można płynnie przesuwać, jak gdyby zawieszony był w powietrzu. W szafkach dolnych ukryta jest płyta kuchenna i zlewozmywak. Po rozsunięciu blatu uwidaczniają się te stanowiska. Możliwość realizacji w 13 wariantach granitu i pięciu sztucznego kamienia oraz dwóch powierzchni ceramicznych.

Szafka wisząca Climber

Elegancki wygląd i innowacyjne wzornictwo, które sprawdza się nie tylko w kuchni, ale i dowolnym pomieszczeniu. O wyjątkowości tej szafki stanowią 13-centymetrowe lamele szklane, dostępne w dziewięciu wzorach. Lekkie dotknięcie spodu szafki uruchamia elektrycznie sterowany mechanizm, dzięki któremu front ze szklanych lameli przesuwa się cicho i płynnie do góry. W podobny sposób można go również zamknąć. Szafka ma jedną lub dwie wsuwane półki szklane, które mogą być opcjonalnie wyposażone w oświetlenie led. Perełka wzornictwa dla miłośników rozwiązań z klasą.